Department: Fruit Trees & Shrubs
-
Pear, 5 gal, Paul's Golden
- Regular price
- $124.98
- Sale price
- $124.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pear, 5 gal, Ussurian
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$119.98 - Unit price
- per
Sold out -
Pear, 7 gal, Ure
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
$139.98 - Unit price
- per
Sold out -
Plum, 5 gal, Brookgold
- Regular price
- $26.25
- Sale price
- $26.25
- Regular price
-
$104.98 - Unit price
- per
Sold out -
Plum, 5 gal, Combination
- Regular price
- $42.50
- Sale price
- $42.50
- Regular price
-
$169.98 - Unit price
- per
Sold out -
Plum, 5 gal, Mount Royal
- Regular price
- $124.98
- Sale price
- $124.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Plum, 5 gal, Pipestone
- Regular price
- $124.98
- Sale price
- $124.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Plum, 5 gal, Tecumseh
- Regular price
- $124.98
- Sale price
- $124.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Plum, 7 gal, Brookgold
- Regular price
- $154.98
- Sale price
- $154.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Plum, 7 gal, Brookred
- Regular price
- $164.98
- Sale price
- $164.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 1 gal, Aubin Black
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 1 gal, Boyne
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 1 gal, Double Delight
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 1 gal, Fall Gold
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 1 gal, Honey Queen Yellow
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 1 gal, Red Bounty
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$19.98 - Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 1 gal, Red River
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$19.98 - Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 1 gal, Royalty
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 1 gal, Wyoming Black
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry, 5's, Boyne
- Regular price
- $7.50
- Sale price
- $7.50
- Regular price
-
$29.98 - Unit price
- per
Sold out -
Rhubarb, 1 gal, Canada Red
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Rhubarb, 1 gal, German Wine
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Rhubarb, 1 gal, McDonalds Red
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Rhubarb, 1 gal, Strawberry Red
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sand Cherry, 2 gal, Purple Leaf
- Regular price
- $49.98
- Sale price
- $49.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sand Cherry, 8in, Rocky Mountain
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$39.98 - Unit price
- per
Sold out -
Saskatoon Berry, 1 gal, Honeywood
- Regular price
- $6.25
- Sale price
- $6.25
- Regular price
-
$24.98 - Unit price
- per
Sold out -
Saskatoon Berry, 1 gal, Northline
- Regular price
- $6.25
- Sale price
- $6.25
- Regular price
-
$24.98 - Unit price
- per
Sold out -
Saskatoon Berry, 1 gal, Smoky
- Regular price
- $29.98
- Sale price
- $29.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Saskatoon Berry, 1 gal, Thiessen
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sea Buckthorn, 1 gal, Leikora (Female)
- Regular price
- $24.98
- Sale price
- $24.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sea Buckthorn, 1 gal, Pollmix (Male)
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$19.98 - Unit price
- per
Sold out -
Apple, 5 gal, Gemini Dwarf
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$119.98 - Unit price
- per
Sold out -
Apple, 5 gal, Dwarf, Goodland
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$119.98 - Unit price
- per
Sold out -
Cherry, 2 gal, Romeo
- Regular price
- $11.25
- Sale price
- $11.25
- Regular price
-
$44.98 - Unit price
- per
Sold out -
Pear, 7 gal, Ure
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
$139.98 - Unit price
- per
Sold out -
Apple, 7 gal, Gemini Dwarf
- Regular price
- $154.98
- Sale price
- $154.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gooseberry, 1 gal, Hinnonmaki
- Regular price
- $6.25
- Sale price
- $6.25
- Regular price
-
$24.98 - Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 3 of 4
- Next page