Department: New Arrival

  • Gourmet Village, Poutine Sauce Mix
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gourmet Village, Chili Seasoning
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gourmet Village, Fajita Seasoning
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    $4.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gourmet Village, Taco Seasoning
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    $4.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gourmet Village, Smoky Steak Rub
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    $4.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gourmet Village, Smoky Cheddar Mac & Cheese Seas
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    $4.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DecorAbstract Cat Figurine
    Regular price
    $29.99
    Sale price
    $29.99
    Regular price
    $39.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Decor Horse Head Figurine
    Regular price
    $67.49
    Sale price
    $67.49
    Regular price
    $89.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Decor Lion Figurine
    Regular price
    $74.99
    Sale price
    $74.99
    Regular price
    $99.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prcln Decor Bowl w/ Yellow Flowers
    Regular price
    $24.49
    Sale price
    $24.49
    Regular price
    $34.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prcln Decor Mug w/ Yellow Flowers
    Regular price
    $20.99
    Sale price
    $20.99
    Regular price
    $29.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prcln Decor Bowl w/ Red Flowers
    Regular price
    $24.49
    Sale price
    $24.49
    Regular price
    $34.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prcln Decor Mug w/ Red Flowers
    Regular price
    $20.99
    Sale price
    $20.99
    Regular price
    $29.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • I like plants more than people
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • My plants think I'm cool
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Succ It
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Anxiety. Overthinks. Panic Attacks
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • I came. I saw. I had anxiety. So I left.
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prove Them Wrong
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • It's Cool To Cry
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hang on. Let me over think this
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • I'm not feeling very worky today
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Work hard & swear often
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • My coworkers think I'm cool
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • That's enough peopling for today
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Do less nap more
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Not Today
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    $5.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Evergreeni, 4in, Mini Hardy
    Regular price
    $9.09
    Sale price
    $9.09
    Regular price
    $12.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Palm, 10in, Windmill, Hardy
    Regular price
    $41.99
    Sale price
    $41.99
    Regular price
    $59.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tillandsia Filifolia, 3"
    Regular price
    $4.89
    Sale price
    $4.89
    Regular price
    $6.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cowboy's Caviar, Jerky, Peppered, 100g
    Regular price
    $14.98
    Sale price
    $14.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GroundKeeper Lawn Fertilizer, 16-10-3-17-3, 12.5kg
    Regular price
    $39.98
    Sale price
    $39.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fire Blanket
    Regular price
    $24.49
    Sale price
    $24.49
    Regular price
    $34.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eco Pond Tab, Water Treatment, 350g (10x35g)
    Regular price
    $22.49
    Sale price
    $22.49
    Regular price
    $29.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Willow, 6in, Variegated
    Regular price
    $16.09
    Sale price
    $16.09
    Regular price
    $22.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ZZ Plant, 6in, Zamioculcas Zamiifolia Lucky (Wide)
    Regular price
    $13.99
    Sale price
    $13.99
    Regular price
    $19.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pothos, 8in, Jade, Hanging Basket
    Pothos, 8in, Jade, Hanging Basket - Floral Acres Greenhouse & Garden Centre
    Regular price
    $24.49
    Sale price
    $24.49
    Regular price
    $34.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Croton, 6in, Petra
    Regular price
    $13.99
    Sale price
    $13.99
    Regular price
    $19.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • African Violet, 4in
    African Violet, 4in - Floral Acres Greenhouse & Garden Centre
    Regular price
    $4.89
    Sale price
    $4.89
    Regular price
    $6.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Aglaonema, 6in, Maria
    Regular price
    $17.49
    Sale price
    $17.49
    Regular price
    $24.98
    Unit price
    per 
    Sold out